Víme co jíme

1. 6. 2018
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

Víme, co jíme Dne 29. 5. byl v 1., 2. a 3. ročníku realizován projekt Zdravé stravování. Žáci v 1. a 2. třídě měli k dispozici karty s obrázky jídel, potravin, ovoce a zeleniny. Již v dřívějších hodinách jsme si povídali o tom, co je pro naše zdraví důležité a co našemu zdraví neprospívá a děti kreslily zdravé svačinky v rámci prvouky. Tentokrát jsme rozdělili karty do dvou skupin – zdravé a nezdravé potraviny. Ve 3. třídě si žáci navzájem prezentovali své zdravé jídelníčky, povídali si o potravinách, které jsou našemu tělu prospěšné a které naopak ne. Poté žáci ve skupinách vystřihovali, lepili a také kreslili potraviny, které bychom měli jíst k snídani, svačině, obědu a večeři.

Víme co jíme 1Víme co jíme 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací