Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost)

16. 5. 2018
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

16. 5. 2018 proběhla odpolední akce pro rodiče s dětmi a širokou veřejnost. Kdo přišel, mohl ochutnat tříbarevný koláč s tvarohem a meruňkami, kořeněný koláč s hruškami, bylinkové pesto a tvarohovou pomazánku. K pití se podávala ochucená voda bylinkami nebo s ovocem. V prostoru celé školní zahrady v přírodním stylu se plnily úkoly k tématu a všichni si to určitě užili. Třídili se obrázky zdravých a nezdravých jídel, seznamovali jsme se se včelami, včelími produkty a jejich významem pro přírodu a zdraví, pomocí makety jsme poznávali svůj jazyk a chutě, zdolávali jsme překážkovou dráhu a přitom se snažili zapamatovat si obrázky ovoce a zeleniny (Kimova hra) a na závěr si mohl každý ozdobně nakrájet zeleninu nebo vykrojit kuličky z melounu a ochutit si s nimi vodu. To to pak chutnalo!

Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1Vím, co jím, maminko, tatínku. (Odpolední akce pro veřejnost) 1