Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce

25. 4. 2019
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

V MŠ Zahrádka se konal ve čtvrtek 25. dubna 2019 v rámci dlouhodobého programu „Vím, co jím, maminko, tatínku!“ Jarní piknik – odpoledne otevřených dveří. Mateřská škola Zahrádka pokračuje úspěšně v propagaci zdravého stravování a šetrného přístupu k životu, a daří se jí to víc než dobře. Nebe bylo nakloněno, počasí jak z partesu. Rodiče a děti se jen hrnuli a trávníky na zahradě málem nestačily. Do toho tematické soutěžení (ochutnej smoothie a poznej, z čeho je; nakupuj ekologicky; vytvoř si svůj sendvič; prohlédni si žížalovník…) a soutěž rodičů o ten nej sendvič. Těžké, přetěžké rozhodování – překvapivě bohatá nabídka nejrůznějších chutí a stylů, přesto porota nakonec vybrala.

Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací