Vernisáž a výstava obrázků „Skutečně zdravá škola“ na městském úřadě

5. 4. 2018
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

Naše MŠ dostala příležitost uskutečnit vernisáž na městském úřadě na téma "Skutečně zdravá škola". Sboreček Zahrádka si připravil vystoupení, které zahrnovalo i hru na kuchyňské nádobí jako na hudební nástroje a s dětmi z celé MŠ jsme společně vytvořili velké banery s motivem Skutečně zdravá škola.

Vernisáž a výstava obrázků „Skutečně zdravá škola“ na městském úřadě 1Vernisáž a výstava obrázků „Skutečně zdravá škola“ na městském úřadě 1Vernisáž a výstava obrázků „Skutečně zdravá škola“ na městském úřadě 1Vernisáž a výstava obrázků „Skutečně zdravá škola“ na městském úřadě 1Vernisáž a výstava obrázků „Skutečně zdravá škola“ na městském úřadě 1Vernisáž a výstava obrázků „Skutečně zdravá škola“ na městském úřadě 1Vernisáž a výstava obrázků „Skutečně zdravá škola“ na městském úřadě 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací