Velikonoční zdravé sušenky

10. 4. 2018
Mateřská škola Duběnka

Před Velikonocemi jsme si ve školce uspořádali pro navození atmosféry "Kuřátkový den". Užili jsme si spoustu zábavy a společnými silami jsme si vytvořili zdravé sušenky z kokosové a špaldové mouky s kokosem. Z těsta jsme si vykrojili jarní motivy a dali je upéct. A pak už jsme si jenom vychutávali jejich výbornou chuť :-)

Velikonoční zdravé sušenky 1Velikonoční zdravé sušenky 1Velikonoční zdravé sušenky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací