Velikonoční jarmark - Skutečně zdravá škola se představuje

15. 3. 2016
Základní škola Ostrava-Dubina, Františka Formana 45, příspěvková organizace

Velikonoční kraslice, pomlázky, dekorace a spousta dobrot - to vše bylo možné zakoupit na školním velikonočním jarmarku  15. 3. 2016, který má na škole již dlouholetou tradici. Návštěvníci měli opravdu z čeho vybírat. Děti zaplnily třídní stánky nejrůznějšími výtvory a snažily se co nejvíce utržit.

Připravena byla také ochutnávka pokrmů Skutečně zdravé školy. S pomocí paní koordinátorky Zdeňky Kollárikové byly připraveny zdravé pomazánky, pečivo, jáhlový koláč, sušenky a také smoothie. Rodiče i děti mohli nejen okusit něco zdravého, ale také se inspirovat a poradit v oblasti zdravého stravování. Myšlenka změnit způsob našeho jídelníčku byla mezi rodiči vítána, tak věříme, že se nám podaří vést děti k tomu lepšímu.