Ve zdravém těle, zdravý duch!

20. 9. 2018
Duběnka

Předškolní děti z třídy Jeřabinek si vyzkoušely výrobu avokádové pomazánky. Jednotlivé suroviny si prohlédly, očichaly a snažily se je rozpoznat. Pomazánku si samy namazaly na chléb a ozdobily kousky nektarinky. Výroba pomazánky je moc bavila.
Předškolní děti se také seznámily s prvky dětské jógy. Jednotlivé jógové pozice byly doprovázené pohádkou ,,O neposedném větříku". Děti si tak mohly vyzkoušet klidné a plynulé pohyby, nápodobu zvířátek i relaxační odpočinkové cvičení. Učily se, jak správně dýchat a uvolnit tělo i mysl

Ve zdravém těle, zdravý duch! 1Ve zdravém těle, zdravý duch! 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací