Ve zdravém těle, zdravý duch!

20. 9. 2018
Duběnka

Předškolní děti z třídy Jeřabinek si vyzkoušely výrobu avokádové pomazánky. Jednotlivé suroviny si prohlédly, očichaly a snažily se je rozpoznat. Pomazánku si samy namazaly na chléb a ozdobily kousky nektarinky. Výroba pomazánky je moc bavila.
Předškolní děti se také seznámily s prvky dětské jógy. Jednotlivé jógové pozice byly doprovázené pohádkou ,,O neposedném větříku". Děti si tak mohly vyzkoušet klidné a plynulé pohyby, nápodobu zvířátek i relaxační odpočinkové cvičení. Učily se, jak správně dýchat a uvolnit tělo i mysl

Ve zdravém těle, zdravý duch! 1Ve zdravém těle, zdravý duch! 1