Včelí království

21. 4. 2017
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Děti se seznámily s životem včel, při jejich poznávání zapojily všechny svoje smysly, zahrály si hry, které jim dovolily stát se na chvíli včelou, získat tykadla a křídla, sbírat pyl, vychutnat si nektar a proletět se po zahradě. Děti si odnesly nové zážitky z krásného prostředí a omalovánku, ketrou si mohou doma nebo ve školce vybarvit a zopakovat si vývojové fáze včely. Součástí programu byla i prohlídka úlů. Taková setkání vedou děti k lásce a zájmu o přírodu, podporují u dětí zvídavost a učí je pozorovat malé živočichy.

Včelí království 1Včelí království 1Včelí království 1Včelí království 1