VAŘÍME ČESNEKOVOU POLÉVKU

8. 10. 2019
Mateřská škola Pohoda

Společně  jsme s předškolními dětmi připravovali zeleninovou -česnekovou polévku. Většinu surovin jsme dostali v BIO kvalitě od rodičů ze zahrádek - česnek a pažitku. Taktéž vajíčka z domácího chovu. Děti se aktivně zapojily do přípravy a to -krájením pažitky, chleba, česneku  , mícháním vajíček, přípravy kmínu a soli do polévky.Předpřipravili jsme si hrnec s ingrediencemi. Po-té jsme se společně přemístili do přípravné kuchyňky, kde jsme dali do trouby chlebové krutonky.Na sporák jsme umístili hrnec s převařenou vodou, zamíchali jsme vajíčka a nechali vařit. Po uvaření jsme všichni spoleně ochutnali polévku s krutony i pažitkou.Polévka dětem moc chutnala.

VAŘÍME ČESNEKOVOU POLÉVKU 1VAŘÍME ČESNEKOVOU POLÉVKU 1VAŘÍME ČESNEKOVOU POLÉVKU 1VAŘÍME ČESNEKOVOU POLÉVKU 1VAŘÍME ČESNEKOVOU POLÉVKU 1VAŘÍME ČESNEKOVOU POLÉVKU 1VAŘÍME ČESNEKOVOU POLÉVKU 1VAŘÍME ČESNEKOVOU POLÉVKU 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací