Vánoční tvoření s rodiči a ochutnávka Fazolového brownies.

1. 11. 2017
Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou

Rodiče se mohli zapojit ve školní družině do tvoření dekoračních předmětů z keramické hlíny, drátkování či si mohli vyzkoušet  výrobu gelových i parafínových svíček. Této příležitosti jsme využili k další ochutnávce a prezentaci naší zdravé kuchyně. K pití jsme mimo jiné podávali bylinkový čaj připravený z našich bylinek. Netradiční zákusek všem velmi chutnal a recept je zveřejněn na stránkách školy.

Zapletalová, Lukašíková

Vánoční tvoření s rodiči a ochutnávka Fazolového brownies. 1Vánoční tvoření s rodiči a ochutnávka Fazolového brownies. 1Vánoční tvoření s rodiči a ochutnávka Fazolového brownies. 1Vánoční tvoření s rodiči a ochutnávka Fazolového brownies. 1Vánoční tvoření s rodiči a ochutnávka Fazolového brownies. 1