V ZŠ Oskol Kroměříž máme speciální komposter

29. 4. 2019
Základní škola Oskol Kroměříž

Děti můžou do kompostéru házet syrové zbytky ovoce a zeleniny. Mohou tam dávat i slupky od banánů, v menší míře slupky tropického ovoce. Z domu mohou občas přinést např. listy salátu, zelí, kedluben, stonky květáku
či brokolice, nať mrkve, slupky od brambor. Teď by měla pro kompostér stačit hrst krmení denně.
S pořízením kompostéru i žížal nám pomohli rodiče.

Žáci IV.D Montessori ZŠ Oskol Kroměříž

V ZŠ Oskol Kroměříž máme speciální komposter 1V ZŠ Oskol Kroměříž máme speciální komposter 1V ZŠ Oskol Kroměříž máme speciální komposter 1