V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval.

25. 4. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Domluvily se a vybrali semínka paprik, rajčat, pažitky a hrášku, které naseli do pěstebních nádob a umístily je na parapet okna ve třídě. Od ledna do začátku dubna se pečlivě o semínka starali. Dnes nadešel den, kdy je šly na školní zahradu přesadit do květináčů. Ty poté odnesou zpět do třídy, protože zatím nenadešel čas je zasadit do záhonu.

Děti to moc bavilo a těší se, až rostlinky budou moci dát na záhonky a starat se o ně venku.

V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací