V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval.

25. 4. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Domluvily se a vybrali semínka paprik, rajčat, pažitky a hrášku, které naseli do pěstebních nádob a umístily je na parapet okna ve třídě. Od ledna do začátku dubna se pečlivě o semínka starali. Dnes nadešel den, kdy je šly na školní zahradu přesadit do květináčů. Ty poté odnesou zpět do třídy, protože zatím nenadešel čas je zasadit do záhonu.

Děti to moc bavilo a těší se, až rostlinky budou moci dát na záhonky a starat se o ně venku.

V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1V lednu 5. ročník zasel a v dubnu pikýroval. 1