Užitečný měsíček lékařský

4. 9. 2019
Školička Kamarád Nové Veselí
Měsíček lékařský je velmi užitečná bylina, který má použití nejen v přírodním léčitelství, ale i v kosmetice. V první řadě je významným přírodním antibiotikem, nejčastěji je používán ve formě čaje.  My jej s dětmi nejen sušíme, ale namáčíme do oleje, kde se maceruje a macerát pak používáme pro výrobu měsíčkové masti na ruce, kde dobře působí na regeneraci kůže, hojí i drobné rány a popáleniny.

https://mskamaradnoveveseli.rajce.idnes.cz/I_v_srpnu_se_ve_skolicce_neco_deje_19.8.2019

Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1Užitečný měsíček lékařský 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací