Uklízíme ekologicky a vaříme z biopotravin :-)

12. 1. 2018
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace

Již několik měsíců používáme při úklidu v prostorách školy a na mytí nádobí ve školní kuchyni jen ekologicky šetrné čistící a mycí prostředky. Do jídelníčku postupně zařazujeme suroviny v biokvalitě, děti již měly možnost pochutnat si na bio tvarohovém dezertu, bio mléku a jogurtu a různých obilovinách a luštěninách.
 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací