Učíme se zdravě jíst a zdravě pít

1. 3. 2019
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace
V naší MŠ se učíme zdravě jíst a zdravě pít s dostatkem zeleniny a ovoce. Poté co už děti umí používat nůž, si svačinky i samy mažou.
Zeleninu dostávají zvlášt, aby měly možnost si nabrat zeleniny kolik chtějí. Ovoce na našem stole také nechybí :-)
Učíme se zdravě jíst a zdravě pít 1Učíme se zdravě jíst a zdravě pít 1Učíme se zdravě jíst a zdravě pít 1Učíme se zdravě jíst a zdravě pít 1Učíme se zdravě jíst a zdravě pít 1Učíme se zdravě jíst a zdravě pít 1Učíme se zdravě jíst a zdravě pít 1Učíme se zdravě jíst a zdravě pít 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací