Účast v soutěži Nejlepší kuchař roku 2018 ve společném stravování

10. 1. 2019
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

V listopadu 2018 se v Praze konalo finále soutěže Nejlepší kuchař roku 2018 ve společném stravování.V kategorii Nejchutnější svačinky v mateřských školách bylo nominováno do finále 10 soutěžních týmů z celé republiky. Z naší školky se zúčastnil dvoučlenný tým těch nejzkušenějších - paní kuchařky, které denně svačinky pro děti připravují.

Jsme v projektu Skutečně zdravá škola držiteli stříbrného certifikátu a proto bylo samozřejmostí připravit něco zdravého a chutného,co našim malým strávníkům děláme často.Pro soutěž jsme vybraly jako sladkou svačinku - Bílý jogurt s hruškovo-jablečným crumble s mandličkami a pro slané svačinky - Královský chléb s pohankovou pomazánkou (ala škvarková) a chléb Šumava s avokádovým krémem.

Ve finálový den musely během časového limitu vše připravit a nazdobit.Před porotou jak odbornou tak i z řad veřejnosti poté nachystaly degustační menu,představily  recepty  a obhajovaly svoji práci.Po náročném dni bylo vyhlášení a úspěch se dostavil - krásné 4.místo.

Ivana Baláková, vedoucí stravování MŠ HUDCOVA 47,Brno

Účast v soutěži Nejlepší kuchař roku 2018 ve společném stravování  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací