Tvoření s rodiči s ochutnávkou zdravých pomazánek

11. 5. 2017
Školička U Zvířátek

Na dnešní odpolední tvoření s rodiči si děti nachystaly ochutnávku zdravých pomazánek. A daly si opravdu záležet - pro rodiče si připravily pomazánku cizrnovou, pomazánku z červené řepy, pomazánku s ředkvičkami i medvědím česnekem.... Po společném tvoření s rodiči přišlo občerstvení všem k chuti. To vám byla dobrota:)

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací