Třídit je správné!

14. 3. 2019
Mateřská škola Duběnka

Třídit odpad je důležité. Chráníme tím nejen přírodu, ale také sebe. V přírodě si odpadky schováváme a vyhodíme je až potkáme odpadkový koš. Takové i další informace jsme se dozvěděli v pohádce O Zvířátkách a neposlušném vlkovi.

Třídit je správné! 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací