To jsme si zase dali "do nosu"☺

23. 5. 2019
Školička Kamarád Nové Veselí

Barevné, chutné, křupavé a hlavně plné vitamínů jsou svačinky dětí v naší školičce. Paní kuchařky opět nelenily, a nachystaly dětem kreativní svačinku. Každý kluk či holka si udělal sám obložený chléb, a co se nevešlo na chleba či talíř, to se vešlo do pusy☺. Ať rosteme a sílíme...Děkujeme, paní kuchařky☺

To jsme si zase dali "do nosu"☺ 1To jsme si zase dali "do nosu"☺ 1To jsme si zase dali "do nosu"☺ 1To jsme si zase dali "do nosu"☺ 1To jsme si zase dali "do nosu"☺ 1To jsme si zase dali "do nosu"☺ 1To jsme si zase dali "do nosu"☺ 1To jsme si zase dali "do nosu"☺ 1To jsme si zase dali "do nosu"☺ 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací