Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour

17. 5. 2018
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

Naše děti navštívily ve čtvrtek 17. 5. 2018 farmu varnsdorfského pivovaru Kocour, kde poznávaly hospodářská zvířata a jejich mláďata.

Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour 1Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour 1Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour 1Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour 1Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour 1Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour 1Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour 1Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour 1Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour 1Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour 1Tématický výlet za zvířátky, farma: Varnsdorfský kocour 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací