Svatomartinské rohlíčky

19. 11. 2019
ZŠ a MŠ České Libchavy

Svátek svatého Martina slavíme především dobrým jídlem. Děti z našeho kroužku vaření se proto, po celodenním projektovém dni ve škole a po tradičním obědě, pustily do pečení svatomartinských rohlíčků. Těsto nám krásně nakynulo a maková náplň se opravdu povedla. Tak nám nic nebrání  pustit se do  ,,martiňáků". Všem se dařilo a plechy plné sladkých rohlíčků rozvoněly celou kuchyni i prostory školky. Zlatavé dobroty si kuchtíci odnesli domů , aby se jimi pochlubili  rodičům.

Svatomartinské rohlíčky 1Svatomartinské rohlíčky 1Svatomartinské rohlíčky 1Svatomartinské rohlíčky 1Svatomartinské rohlíčky 1Svatomartinské rohlíčky 1Svatomartinské rohlíčky 1Svatomartinské rohlíčky 1Svatomartinské rohlíčky 1Svatomartinské rohlíčky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací