Svatokateřinský jarmark

29. 11. 2019
ZŠ a MŠ České Libchavy

Tato akce byla pro všechny novinkou. Děti celý podzim připravovaly výrobky na prodej. V den D byly připraveny perníčky, marmelády, pečené čaje, sušené bylinky, křížaly, bylinkové sirupy, mýdla, svíčky, vonné koupelové koule a mnoho  a mnoho dalších výrobků. Po úvodní dětské besídce se všichni přítomní vydali na nákupy a pro občerstvení, které si pro ně připravily paní učitelky. Plápolající ohně a barevná světýlka podtrhovala kouzelnou a klidnou atmosféru, které zde panovala. Všichni jsme byli spokojeni, ale nejvíc děti.