Svatokateřinský jarmark

29. 11. 2019
ZŠ a MŠ České Libchavy

Tato akce byla pro všechny novinkou. Děti celý podzim připravovaly výrobky na prodej. V den D byly připraveny perníčky, marmelády, pečené čaje, sušené bylinky, křížaly, bylinkové sirupy, mýdla, svíčky, vonné koupelové koule a mnoho  a mnoho dalších výrobků. Po úvodní dětské besídce se všichni přítomní vydali na nákupy a pro občerstvení, které si pro ně připravily paní učitelky. Plápolající ohně a barevná světýlka podtrhovala kouzelnou a klidnou atmosféru, které zde panovala. Všichni jsme byli spokojeni, ale nejvíc děti.

Svatokateřinský jarmark 1Svatokateřinský jarmark 1Svatokateřinský jarmark 1Svatokateřinský jarmark 1Svatokateřinský jarmark 1Svatokateřinský jarmark 1Svatokateřinský jarmark 1Svatokateřinský jarmark 1Svatokateřinský jarmark 1Svatokateřinský jarmark 1Svatokateřinský jarmark 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací