Svátek svatého Martina

26. 11. 2018
Mateřská škola Klubíčko Pardubice

Děti z našich Montessori tříd navštívily své starší kamarády ze základní školy. A nebylo to setkání obyčejné, školáci nacvičili divadelní představení „Legenda o sv. Martinovi“. Krásné kostýmy, dobré výkony malých herců a poutavý příběh zaujaly všechny diváky. Závěrečný potlesk tak patřil i paní vychovatelce Karolíně, která s dětmi divadlo připravila.

Pro děti z Modrého klubíčka byl příběh motivací pro pečení martinských rohlíčků. Ruku k dílu přiložil skoro každý. Hotové rohlíčky pak chutnaly nejen dětem, ale i rodičům, kteří je mohli ochutnat na „Pomartinském posezení“. A toto neformální přátelské setkání rodičů a učitelek završilo poslední podzimní „slavnost“ v této třídě.

Svátek svatého Martina 1Svátek svatého Martina 1Svátek svatého Martina 1Svátek svatého Martina 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací