Svačina pro mého školáka

30. 11. 2017
Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice

Dne 23. listopadu se na naší škole uskutečnil praktický vzdělávací seminář pro rodiče Svačina pro mého školáka pořádaný ve spolupráci s programem Skutečně zdravá škola. Co by to bylo za seminář o svačinkách, kdybychom se sešli bez našich malých školáků. A tak dorazili nejen rodiče, ale také jejich děti.  Nejprve jsme si povídali o tom, co jíst a proč a kterým výrobkům se ve školních svačinách raději vyhnout. Pak už začalo samotné „kuchtění“.  S velkým zájmem se zapojily nejen děti, ale také rodiče. Práce nám šla skvěle od ruky, netrvalo dlouho a mohli jsme servírovat. Ochutnali jsme nesčetné množství slaných pomazánek z domácí lučiny, sýra a z luštěnin. Dále zeleninové muffiny, sladké semínkové pasty na pohankových palačinkách, kokosové kuličky či domácí ovesné tyčinky, granolu a mnoho dalšího. Ze zpětné vazby rodičů nakonec vyplynulo, že mimojiné jedno z největších plus celé akce vnímali možnost zapojení jejich dětí, kterým byl celý seminář věnován a to, že mohly ochutnat také svačinky připravené od někoho jiného než od rodičů doma.

Závěrem bychom chtěli poděkovat Lence Pokorné (lektorce SZŠ) za skvělou organizaci a moc příjemné a inspirativní odpoledne.

Svačina pro mého školáka 1Svačina pro mého školáka 1Svačina pro mého školáka 1Svačina pro mého školáka 1Svačina pro mého školáka 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací