Sušíme si ovoce

4. 2. 2020
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

Když chceme mlsat a jíst vitamíny, víme jak na to. Nová sušička je náš kamarád. I rodičům dáme ochutnat.

Sušíme si ovoce 1Sušíme si ovoce 1Sušíme si ovoce 1Sušíme si ovoce 1Sušíme si ovoce 1Sušíme si ovoce 1Sušíme si ovoce 1Sušíme si ovoce 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací