Srdíčkové odpoledne

18. 5. 2019
Školička Kamarád Nové Veselí

Když jsme naposledy pozvali nejen mamky do školky na společné tématické vaření, vše, co jsme tam společně, s chutí, s kvalitními surovinami (převážně z farem v okolí) ukuchtili, také snědli☺. Teď jsme pozvali maminky k jejich svátku na srdíčkové odpoledne, kde s dětmi tvořily z keramické hlíny. Ale  než se pustily do tvoření, ochutnaly malé občerstvení, které pro ně připravily paní kuchařky. Tentokrát to byl slunečnicový chléb s pomazánkou z červené čočky a musli dezert. Recept přikládáme☺ a děkujeme našim paní kuchařkám. Maminky si samozřejmě recept odnášely domů, aby si obohatily své receptové knihy☺.

Srdíčkové odpoledne 1Srdíčkové odpoledne 1Srdíčkové odpoledne 1Srdíčkové odpoledne 1Srdíčkové odpoledne 1Srdíčkové odpoledne 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací