Soutěž - ZDRAVÁ 5

9. 4. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

V pátek 6. 4. 2018 jsme se opět přihlásily do soutěže Zdravá 5.

Tématem soutěže je i letos heslo Udělej radost jídlem, což je v našem případě příprava studeného nebo teplého pokrmu vhodného na svačinu a jeho darování.

 Žákyně 3. ročníku naší školy soutěží s pomazánkou z jogurtu se sýrem nivou a česnekem. Tu poté namazaly na tmavé pečivo a ozdobily spirálou z okurky a posypaly sezamovým semínkem. Připravenou svačinu šli nabídnout babičkám a dědečkům.

Soutěž - ZDRAVÁ 5 1Soutěž - ZDRAVÁ 5 1Soutěž - ZDRAVÁ 5 1Soutěž - ZDRAVÁ 5 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací