Soutěž o nejpilnějšího blogera na listopad vyhlášena

4. 11. 2015

Vítězem se stane ta škola, která v měsíci listopadu vydá na svém školním blogu nejzajímavější příspěvky. O co můžete soutěžit tentokrát? Český výrobce kontrolované přírodní kosmetiky Nobilis Tilia vítězné škole zašle směsi éterických olejů, které je možné použit ve třídách jako prevenci proti nachlazení. Více informací níže: 

Pro podzimní dny povzbuzení a prevence nachlazení

Směs éterických olejů Druhý dech posiluje dýchací systém a ulevuje při nachlazení, chřipce a zahlenění. Podporuje vykašlávání a celkově zpříjemňuje dýchání. Na psychické úrovni pomáhá zpracovávat nové zážitky, posiluje sebedůvěru a dodává optimismus. Posiluje při únavě a nervové slabosti, projasňuje myšlení a napomáhá koncentraci.

Podobně i směs éterických olejů Respirant posiluje dýchací systém, uvolňuje dýchací cesty, má mukolytické účinky a účinně podporuje vykašlávání. Kompozice vůní posiluje při slabosti a únavě, napomáhá vylučování škodlivých látek z organizmu a podporuje zdravou imunitu.

Na podporu obranyschopnosti organismu je vhodná směs éterických olejů Imunita, která se vyznačuje silnými protivirovými a antibakteriálními účinky, stejně tak jako uvolňujícím působením na nervový systém. Účinně posiluje obranyschopnost organizmu, ulevuje při úzkosti a depresích, harmonizuje srdce a emoce.

Pamatujte, že neředěné éterické oleje nesmí přijít do styku s pokožkou nebo sliznicemi. V koncentrované formě se aplikují do aromalamp či dalších pomůcek, z nichž se postupně uvolňují do prostředí.

Všechny směsi vyvinula česká společnost Nobilis Tilia, která vyrábí a prodává přírodní a biokosmetiku založenou na aromaterapii. Dodává také éterické oleje, a to jak jednodruhové, tak i vlastní směsi. Více o společnosti i jejích produktech najdete na www.nobilis.cz. O tom, jak využít v boji proti nachlazení aromaterapii a sílu přírody vůbec, se více můžete dozvědět zde.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací