Soutěž Bloger měsíce pokračuje i v dubnu

4. 4. 2016
Skutečně zdravá škola

Čím více píšete na váš školní blog, tím více se mohou o vašich aktivitách v programu Skutečně zdravá škola dozvědět rodiče vašich žáků i veřejnost. A kromě toho, máte šanci vyhrát. Co? 

Vítěz dubnové soutěže Bloger měsíce získá od společnosti Tierra Verde "Startovací balíček - Alchymie ekopraní

Balíček obsahuje testovací proužek na tvrdost vody a malá balení změkčovače vody, žlučového mýdla, odstraňovače skvrn, mýdlových ořechů, levandulového gelu na praní, prášku na praní na bílé prádlo a máchadla prádla L'VANDU LOVE. Pro vysvětlení doporučeme navštívit naši přednášku Alchymie ekopraní, kde můžete tento balíček rovněž zakoupit. Více informací na ekoalchymie.cz.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací