Slavnostní oběd "ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE"

20. 12. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Zkouška na štědrovečerní večeři v mateřské škole.

Slavnostní oběd "ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE" 1Slavnostní oběd "ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE" 1Slavnostní oběd "ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE" 1Slavnostní oběd "ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE" 1Slavnostní oběd "ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE" 1Slavnostní oběd "ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE" 1Slavnostní oběd "ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE" 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací