Slavnostní oběd pro deváťáky

13. 6. 2019
ZŠ a MŠ Malšice

Všichni deváťáci zažívají své poslední dny na základní škole. U nás v Malšicích jim tyto dny chceme zpestřit i ve školní jídelně. Minulý rok jsme měli SLAVNOSTNÍ OBĚD PRO 9. TŘÍDU jako premiéru, ze které jsme se rozhodli udělat tradici. 

Deváťáci mají možnost si vybrat oběd podle svých představ. Letošní ročník si vybral tortillu plněnou kuřecím masem a čerstvou zeleninou, hranolky a domácí tatarku. Po přečtení jejich požadavku jsem měla obrovskou radost - děti z devítky chtěly "čerstvou zeleninu a domáci tatarku". To mě opravdu mile překvapilo. Jejich přání bylo tedy pro kuchaře rozkazem.

Minulý rok jsme akci zvládli téměř sami, letos jsme začali spolupracovat s paní mistrovou odborného výcviku oboru kuchař-číšník. Včera tedy naše pozvání přijali 4 učni oboru kuchař-číšník spolu s paní mistrovou Martinou Friedlovou. Připravili slavnostní tabuli, naše žáky obsloužili a jako bonus paní Friedlová pohovořila o etice a etiketě chování. 

Na úvod slavnostního oběda pronesla řeč paní zástupkyně a poté si deváťáci  mohli užívat klid a pohodu, která je při správném stolování stejně tak důležitá jako samotný pokrm. 

Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací