Slavnostní oběd pro deváťáky

19. 6. 2018
ZŠ a MŠ Malšice

Rozloučení s jídelnou jsme pro ně připravili už 15.6. Slavnostně jsme spolu s bývalou žákyní naší školy (v současné době žákyní 1. ročníku oboru kuchař-číšník) prostřeli stůl, pan ředitel pronesl projev. Žákyně oboru kuchař-číšník seznámila žáky s pravidly slušného stolování a deváťáky obsloužila.

Žáci si pochutnávali na nealkoholickém mojitu jako přípitku. Polévka se podávala drůbková s nudlemi. Výběr hlavního chodu jsme nechali na žácích. Vybrali hamburger s hranolkami - přemlouvali jsme je na "něco slavnostnějšího", ale zvyklat se nedali. Bylo tedy po jejich........Ale i relativně nezdravé jídlo se dá trochu vylepšit a přiblížit zdravějšímu stravování..... Do hamburgu jsme přidali namletou cizrnu, dip byl vlastní výroby a hranolky jsme pekli v troubě.

Myslím, že všichni byli spokojení a nasycení dle svého přání. 

Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1Slavnostní oběd pro deváťáky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací