Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí

3. 7. 2018
Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

Naše školní zahrada

Na naší zahradě máme různé bylinky a rostliny. Na bylinkovém záhoně roste např. máta, libeček, majoránka, bazalka, pažitka, tymián či levandule. Letošní rok na jaře jsme si naši zahrádku rozšířili ještě o další rostlinky. Třeba o červenou řepu nebo ředkvičky. V rohu zahrady se nám bujně rozrůstají 3 dýně Hokkaido a vedle plotu nám rostou sazenice malin. Naši kamarádi ze školky nám pomohli zasázet rostlinku, které se říká „ačokča“. Už se všichni těšíme na úrodu na podzim, kde si společně ochutnáme naše výpěstky. A že nám úroda v létě neporoste? Kdepak! Budeme naši školní zahradu pravidelně zalévat i přes prázdniny.

                        Žáci 5. ročníku základní školy Žďár nad Orlicí

Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací