Školní zahrada v ZŠ a MŠ Žďár nad Orlicí

27. 5. 2019
Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou
Žáci Základní a mateřské školy Žďár nad Orlicí, kteří již v loňském roce ve spolupráci s rodiči vytvořili na školní zahradě nové záhonky ve tvaru šestilístku, se s velkým nadšením dali letos prvně do sázení.
Výsledky své usilovné a nadšené práce už děti mohou sklízet, a tak už jsme si k obědu mohli dát čerstvý křupavý salát nebo posypat chléb s máslem čerstvou pažitkou ke svačině :).
Můžeme se i těšit na čerstvé ředkvičky, mrkve, kedlubny, jahody a také různé bylinky.

K jednotlivým bylinkám vytvořili nejstarší žáci naučné karty, takže se případní zájemci budou moci dovědět základní informace o každé rostlince.

Školní zahrada v ZŠ a MŠ Žďár nad Orlicí 1Školní zahrada v ZŠ a MŠ Žďár nad Orlicí 1Školní zahrada v ZŠ a MŠ Žďár nad Orlicí 1Školní zahrada v ZŠ a MŠ Žďár nad Orlicí 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací