Školní družina při vyrábění ovocného a zeleninového salátu.

6. 11. 2017
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Při výrobě salátů byly děti rozděleny na dvě skupiny.  

První skupinka připravovala ovocný salát, který byl z jablek, mrkve, hrušky, banánu, dochucen citronovou šťávou a medem.

Zeleninový salát vyráběla druhá skupina. Na přípravu potřebovaly  mrkev, červenou papriku a salátové okurky. Dochuceno mírně solí a přidán olej.

Děti byly šikovné při krájení i ochucování. Říkaly si další možnosti a obměny, které by se daly použít při výrobě salátů. Nakonec také vše ochutnaly.

Školní družina při vyrábění ovocného a zeleninového salátu. 1Školní družina při vyrábění ovocného a zeleninového salátu. 1Školní družina při vyrábění ovocného a zeleninového salátu. 1Školní družina při vyrábění ovocného a zeleninového salátu. 1Školní družina při vyrábění ovocného a zeleninového salátu. 1Školní družina při vyrábění ovocného a zeleninového salátu. 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací