Školní akademie a zdravý raut od regionálních dodavatelů

27. 6. 2017
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Zdravý raut od regionálních dodavatelů.
Rodiče s dětmi na naší školní akademii měli možnost ochutnat některé produkty od regionálních dodavatelů. 
Prezentovalo se zde Hnatovo pekařství,Biovegetka,Kozí farma,Uzenářství Kroupa, zelenina vypěstovaná paní Jirmanovou a nápoje Tropico. Rodiče a hlavně děti byli velmi nadšeni :-) .

Školní akademie a zdravý raut od regionálních dodavatelů 1Školní akademie a zdravý raut od regionálních dodavatelů 1Školní akademie a zdravý raut od regionálních dodavatelů 1Školní akademie a zdravý raut od regionálních dodavatelů 1Školní akademie a zdravý raut od regionálních dodavatelů 1Školní akademie a zdravý raut od regionálních dodavatelů 1Školní akademie a zdravý raut od regionálních dodavatelů 1Školní akademie a zdravý raut od regionálních dodavatelů 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací