Šípkový čaj s rýmovníkem

19. 10. 2020
Mateřská škola Česká Kopřivnice

Přišel k nám chladný podzim, a tak jsme se s dětmi rozhodli si uvařit čaj plný vitamínů. Bohužel nám celý týden pršelo, a tak se pro šípek musela paní učitelka vypravit sama.

Na druhý den nám paní učitelka přinesla košíček, ve kterém byl nejen šípek ale také pár lístků z rýmovníku. Společně jsme si to očistili, nakrájeli na menší kousky. Přidali jsme pár lístků z naší máty, kterou máme u nás ve třídě na okně. Zalili jsme vše horkou vodou a nechali louhovat.

Čaj jsme společně přecedili a přidali do něho trochu medu od včeliček na oslazení. Čaj krásně voněl a dodal nám potřebné vitamíny, aby nás žádná nemoc na podzim nepřekvapila.

Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1Šípkový čaj s rýmovníkem 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací