Setkání vedoucích školních jídelen a pedagogů v naší škole

6. 6. 2019
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Drásov, okres Brno - venkov

Setkání proběhlo za účelem výměny zkušeností a příkladů dobré praxe. Přítomné paní vedoucí školních jídelen si vzájemně posdílely zkušenosti se zdravým vařením pro děti a dodavateli kvalitních surovin do školní jídelny. Zástupci z řad pedagogů prezentovali způsoby vedení kroužků vaření a organizace projektových dnů na téma zdravá strava. Účastníci ochutnali několik zdravých pokrmů, které připravila koordinátorka programu SZŠ paní Mgr. Andrea Hrušková. Akce se zůčastnil i zástupce firmy, která dodává do škol ekologické mycí a čistící prostředky. Všichni přítomní hodnotili toto setkání, jako velmi přínosné a inspirativní.
 

Setkání vedoucích školních jídelen a pedagogů v naší škole 1Setkání vedoucích školních jídelen a pedagogů v naší škole 1Setkání vedoucích školních jídelen a pedagogů v naší škole 1Setkání vedoucích školních jídelen a pedagogů v naší škole 1Setkání vedoucích školních jídelen a pedagogů v naší škole 1Setkání vedoucích školních jídelen a pedagogů v naší škole 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací