Setkání vedoucích školních jídelen a pedagogů v naší škole

6. 6. 2019
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Drásov, okres Brno - venkov

Setkání proběhlo za účelem výměny zkušeností a příkladů dobré praxe. Přítomné paní vedoucí školních jídelen si vzájemně posdílely zkušenosti se zdravým vařením pro děti a dodavateli kvalitních surovin do školní jídelny. Zástupci z řad pedagogů prezentovali způsoby vedení kroužků vaření a organizace projektových dnů na téma zdravá strava. Účastníci ochutnali několik zdravých pokrmů, které připravila koordinátorka programu SZŠ paní Mgr. Andrea Hrušková. Akce se zůčastnil i zástupce firmy, která dodává do škol ekologické mycí a čistící prostředky. Všichni přítomní hodnotili toto setkání, jako velmi přínosné a inspirativní.