Setkání u ranní svačinky ve ŠD

6. 11. 2017
Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou

Občas někomu dáme hobla, když zrovna slaví narozeniny a nový den často začínáme zdravou pochoutkou na talíři. Někdy je to nakrájené jablíčko, jindy hrozny nebo hrozinky a tentokrát to byly křížaly - výborná křupavá pochoutka ze sušených  jablek.

Zapletalová

Setkání u ranní svačinky ve ŠD 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací