Sedm NEJ z hitparády obědů

2. 11. 2017
Želiv 220

Koncem září naše akční skupina zrealizovala nápad s hodnocením obědů strávníky. 

Každé ráno služba z akční skupiny vyvěsí v jídelně nový formulář k hlasování a žáci po jídle zapisují čárku do jednoho ze tří sloupečků podle toho, zda jim jídlo chutnalo skvěle, jakž takž nebo nechutnalo.

A jak vidět - ať žije česká klasika :-) Ovšem dýňová polévka se stala také hitem :-)

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací