Schůzka s realizačním týmem

17. 4. 2018
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Dne 17.4.2018 zasedl náš realizační tým. 

Schůzka byla velmi nabitá nápády, které bychom chtěli společně realizovat.

Motivace je stále stejně velká a uděláme všechno pro to, aby to u nás fungovalo ještě zdravěji  než funguje nyní... :-)

Schůzka s  realizačním týmem 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací