Rozšiřujeme školkovou minizahrádku

25. 4. 2018
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

V minulém týdnu jsme za pomoci rodičů založili nový vyvýšený záhon. Rozšířili jsme tak naši bylinkovou zahrádku o prostor pro pěstování dalších druhů bylinek i zeleniny. S dětmi jsme pak připravené předpěstované sazenice z minipařeniště přesadili na nové místo venku a budeme bedlivě sledovat jejich růst a pečovat o ně. Těšíme se na hrášek, salát, ředkvičky a různé bylinky do kuchyně.

Rozšiřujeme školkovou minizahrádku 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací