Rozšiřujeme školkovou minizahrádku

25. 4. 2018
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

V minulém týdnu jsme za pomoci rodičů založili nový vyvýšený záhon. Rozšířili jsme tak naši bylinkovou zahrádku o prostor pro pěstování dalších druhů bylinek i zeleniny. S dětmi jsme pak připravené předpěstované sazenice z minipařeniště přesadili na nové místo venku a budeme bedlivě sledovat jejich růst a pečovat o ně. Těšíme se na hrášek, salát, ředkvičky a různé bylinky do kuchyně.

Rozšiřujeme školkovou minizahrádku 1