Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou.

21. 3. 2019
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Při hodině PČ si žáci 3. ročníku povídali o zdravé stravě. Paní učitelka připravila vzorky a obrázkový materiál.

Děti měly názornou ukázku a mohli rozlišovat potraviny na zdravé od nezdravých. K těm nezdravím se snažili vymyslet lepší variantu. Dále si povídali o jejich původu.

Ke konci hodiny si připravili výborný salát, který všem chutnal.

Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1Rozdíl mezi zdravou a nezdravou stravou. 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací