Rostlinám dáváme k pití čistou vodu - co ale dáváme svým dětem ?

27. 4. 2016
Mateřská škola Čtyřlístek Odry

 Celý měsíc společně s dětmi sbíraly obaly od sladkostí a nápojů, přesně vážily cukr a dávaly jej do průhledných sáčků. Výsledný efekt, kdy na nástěnce visel cukr vedle dané sladkosti byl pro mnohé rodiče šokující. Lze zde přesně vizuálně srovnat obsah cukru např. v Coca cole oproti minerální vodě, čokoládě proti celozrnným sušenkám atd. Nekladli jsme si žádný dalekosáhlý cíl, jen věříme, že tato akce přispěje k zamyšlení na tím, co jíme a co nabízíme našim dětem.

Hana Molnárová

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací