reportáž z naší jídelny

12. 5. 2016
Základní škola a mateřská škola Klas s.r.o.

Pohanka-jídelna pro zdraví

Dnes si Káťa zahrála na reportérku a vydala se do Pohanky zjistit,jak se připravují naše obědy, kdo za nimi stojí a co vše to obnáší.

https://youtu.be/iPsniUmD-Wg

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací