Regionální výstava ovoce,zeleniny a květin 2018

17. 9. 2018
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

V pondělí 17. 9. navštívili žáci 3. – 5. ročníku výstavu ovoce, zeleniny, květin a hub v Klimentově, kterou pořádal svaz zahrádkářů z Velké Hleďsebe. Žáci měli možnost poznávat u nás pěstované druhy ovoce, zeleniny a květin. Protože je houbařská sezóna v plném proudu, byly k vidění i zástupci našich hub. Následoval opakovací testík a poznávačka. Samozřejmě nechyběla zasloužená odměna. Medaile a pamětní list . Po návratu do školy si žáci společně vyšli na přírodovědnou vycházku, při které zúročili získané vědomosti. Nakonec přichystali ve vestibulu školy zajímavou výstavku.