Regionální výstava ovoce,zeleniny a květin 2018

17. 9. 2018
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

V pondělí 17. 9. navštívili žáci 3. – 5. ročníku výstavu ovoce, zeleniny, květin a hub v Klimentově, kterou pořádal svaz zahrádkářů z Velké Hleďsebe. Žáci měli možnost poznávat u nás pěstované druhy ovoce, zeleniny a květin. Protože je houbařská sezóna v plném proudu, byly k vidění i zástupci našich hub. Následoval opakovací testík a poznávačka. Samozřejmě nechyběla zasloužená odměna. Medaile a pamětní list . Po návratu do školy si žáci společně vyšli na přírodovědnou vycházku, při které zúročili získané vědomosti. Nakonec přichystali ve vestibulu školy zajímavou výstavku.

Regionální výstava ovoce,zeleniny a květin 2018 1Regionální výstava ovoce,zeleniny a květin 2018 1Regionální výstava ovoce,zeleniny a květin 2018 1Regionální výstava ovoce,zeleniny a květin 2018 1Regionální výstava ovoce,zeleniny a květin 2018 1Regionální výstava ovoce,zeleniny a květin 2018 1Regionální výstava ovoce,zeleniny a květin 2018 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací