Prvňáci, ovoce a jejich ovocný salát

6. 11. 2018
ZŠ a MŠ Malšice

Téma v prvouce - ovoce. Opět se potvrdilo, že i "malé" děti zvládnou práci s nožem a nemusí si u toho nutně ublížit. Naši prvňáci si v rámci hodiny prvouky a tématu "ovoce" sami připravili ovocný salát. 

Ten si pak s chutí snědli k obědu v jídelně. Ochutnali úplně všichni a paní kuchařkám se chlubili, že to sami zvládli....Pochvalou paní kuchařky nešetřily.....

Ovocný salát s dětmi připravila paní učitelka Hana Dolejší

Prvňáci, ovoce a jejich ovocný salát 1Prvňáci, ovoce a jejich ovocný salát 1Prvňáci, ovoce a jejich ovocný salát 1Prvňáci, ovoce a jejich ovocný salát 1Prvňáci, ovoce a jejich ovocný salát 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací