Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku

14. 5. 2018
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

V týdnu od 14. 5. - 18. 5. 2018 nás navštívili předškoláci z ostatních varnsdorfských MŠ. Formou dílniček se v prostotu ovocno-zeleninové zahrady a prosklené chodby seznámili s naší skutečně zdravou školou, s bylinkami z naší zahrádky a ochutnali zdravé dobroty, které si sami připravili pod vedením naší koordinátorky a paní učitelky J. Čihákové.

Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1