Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku

14. 5. 2018
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

V týdnu od 14. 5. - 18. 5. 2018 nás navštívili předškoláci z ostatních varnsdorfských MŠ. Formou dílniček se v prostotu ovocno-zeleninové zahrady a prosklené chodby seznámili s naší skutečně zdravou školou, s bylinkami z naší zahrádky a ochutnali zdravé dobroty, které si sami připravili pod vedením naší koordinátorky a paní učitelky J. Čihákové.

Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1Projektový týden: Vím, co jím, maminko, tatínku 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací