Projekt Zdraví dětem

9. 1. 2020
Mateřská škola Březí, příspěvková organizace

Již podruhé jsme  v naší školce mohli přivítat paní Mgr. Marii Ambrožovou z projektu Zdraví dětem ,který je akreditován MŠMT. Projekt Zdraví dětem je zaměřený na boj s dětskou obezitou a poruchy příjmu potravy. Formou pohádkového příběhu se děti aktivně zapojují a zárověň se dozví spoustu důležitých informací o zdravé výživě a zdravém životním stylu. Součástí příběhu je hlavní hrdina-chlapec Zdravík a jeho kamarádi. Dětem se program velmi líbil a jsme rádi, že můžeme být součástí tohoto projektu.

Projekt Zdraví dětem 1Projekt Zdraví dětem 1Projekt Zdraví dětem 1Projekt Zdraví dětem 1