Projekt Zdraví dětem

9. 1. 2020
Mateřská škola Březí, příspěvková organizace

Již podruhé jsme  v naší školce mohli přivítat paní Mgr. Marii Ambrožovou z projektu Zdraví dětem ,který je akreditován MŠMT. Projekt Zdraví dětem je zaměřený na boj s dětskou obezitou a poruchy příjmu potravy. Formou pohádkového příběhu se děti aktivně zapojují a zárověň se dozví spoustu důležitých informací o zdravé výživě a zdravém životním stylu. Součástí příběhu je hlavní hrdina-chlapec Zdravík a jeho kamarádi. Dětem se program velmi líbil a jsme rádi, že můžeme být součástí tohoto projektu.

Projekt Zdraví dětem 1Projekt Zdraví dětem 1Projekt Zdraví dětem 1Projekt Zdraví dětem 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací