Projekt ZDRAVÉ A BEZPEČNÉ POTRAVINY DO ČESKÝCH ŠKOL v ZŠ Želiv

3. 12. 2018
Želiv 220

Naše škola se zapojila do projektu „Zdravé a bezpečné potraviny do českých škol“, který byl realizován spolkem Skutečně zdravá škola s podporou Ministerstva zemědělství ČR.

V rámci tohoto projektu jsme se žáky uskutečnily různé akce, ze kterých je zpracována videosekvence – ke shlédnutí zde: 

Nejen žáci v naší škole procházejí vzděláváním, ale také kuchařky ze školní kuchyně prošly školením a rodiče měli možnost ochutnat lákavé výsledky jejich činnosti.

Díky aktivnímu úsilí paní kuchařek a zaměstnanců školy se nám postupně krok za krokem daří zlepšovat kvalitu i vzhled jídel, vybavení kuchyně a vzdělávání žáků v enviromentálních tématech.

Děkujeme spolku Skutečně zdravá škola za metodické vedení a podporu v našem úsílí.

Za ZŠ Želiv koordinátorka projektu Lenka Holasová

Projekt ZDRAVÉ A BEZPEČNÉ POTRAVINY DO ČESKÝCH ŠKOL v ZŠ Želiv 1Projekt ZDRAVÉ A BEZPEČNÉ POTRAVINY DO ČESKÝCH ŠKOL v ZŠ Želiv 1Projekt ZDRAVÉ A BEZPEČNÉ POTRAVINY DO ČESKÝCH ŠKOL v ZŠ Želiv 1Projekt ZDRAVÉ A BEZPEČNÉ POTRAVINY DO ČESKÝCH ŠKOL v ZŠ Želiv 1Projekt ZDRAVÉ A BEZPEČNÉ POTRAVINY DO ČESKÝCH ŠKOL v ZŠ Želiv 1Projekt ZDRAVÉ A BEZPEČNÉ POTRAVINY DO ČESKÝCH ŠKOL v ZŠ Želiv 1Projekt ZDRAVÉ A BEZPEČNÉ POTRAVINY DO ČESKÝCH ŠKOL v ZŠ Želiv 1Projekt ZDRAVÉ A BEZPEČNÉ POTRAVINY DO ČESKÝCH ŠKOL v ZŠ Želiv 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací